„ACME Grupės“ įmonių sėkmė priklauso ne tik nuo jose dirbančių žmonių asmeninių savybių ir kompetencijų, bet ir nuo visuomenės, kurioje šie žmonės auga. Nuoširdžiai tikime, kad plėtodami sėkmingą verslą savo pasiekimais turime dalintis su tais, kuriems to labiausiai reikia.

Kiekvienais metais „ACME Grupės“ įmonės, siekdamos neatlygintinai prisidėti prie bendros visuomenės gerovės tose šalyse, kuriose vykdo veiklą, dalyvauja socialiniuose projektuose. Žemiau pateikti „ACME Grupės“ įmonių socialiniai projektai, įgyvendinti pastaraisiais metais.

Lietuva

Padedame išsaugoti gyvybes

„ACME Grupės“ įmonių darbuotojai kasmet dalyvauja kraujo donorystės akcijose ir tampa neatlygintinais kraujo donorais.

Norime, kad vaikai augtų laimingi

Dovanodami statyboms reikalingų priemonių (akmenų ir žvyro) prisidėjome prie Vilijampolės socialinės globos namų poilsio zonų ir žiemos sodo atnaujinimo bei aplinkos sutvarkymo.

Kalėdinės akcijos „Vaikų svajonės 2014“ metu prisidėjome išpildydami daugiau nei 10 tūkst. Lietuvos vaikų svajones. Sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenantiems vaikams dovanojome kalėdines dovanas: žaislus, smulkiąją elektroninę techniką ir kt. Be to, daugiau nei 250 Kaune ir Kauno rajone gyvenančių vaikų, kuriems reikalinga parama, suteikėme galimybę nemokamai apsilankyti kino teatre.

Suteikėme paramą Kauno globos namams „Pastogė“, dovanodami vaikams tai, ko labiausiai reikėjo: patalynės, žaislų ir t.t.

Rūpinamės savo darbuotojais ir jų atžalomis

Jau kelis metus iš eilės kiekvieną vasarą „ACME Grupės“ įmonių darbuotojų atžaloms suteikiame galimybę atlikti apmokamą praktiką dirbant kartu su savo tėvais. Tokiu būdu būsimi savo sričių specialistai įgyja vertingos patirties, kuri praverčia renkantis specialybę ir savo karjeros kelią ateityje.

Remiame ateitį

Tikime, jog smalsūs, aktyvūs ir stropūs vaikai yra Lietuvos ateitis, todėl esame mąstymą, reakciją ir susikaupimą lavinančio tarptautinio mintinio mąstymo konkurso „Matmintinis“ rėmėjai.

Latvija

2015 m. rugsėjo – lapkričio mėn. „ACME Grupės“ įmonė „ACME Latvija“ rengė socialinį projektą, kurio metu nuo kiekvienos parduotos „ACME“ LED lemputės 0,15 Eur skiriama labdaros kampanijai ziedot.lv.