1993 m. prasidėjo dabartinės „ACME Grupės“ istorija. Trys Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto studentai: Stede Ingram, Tomas Palšis ir Stepas Telešius pradėjo siūlyti anglų kalbos kursus. Vienas jų dėstė kalbą, kiti ieškojo klientų.

1994 m. būdami aktyvūs ir kūrybingi žmonės, „ACME Grupės“ įkūrėjai išplėtė savo veiklą – pradėjo magnetinių laikmenų (garso ir vaizdo kasečių) importo ir platinimo Lietuvoje verslą. Augant konkurencijai, buvo nuspręsta patiems pradėti gaminti vaizdo kasetes, gamybai reikalingas žaliavas atsivežant iš kitų šalių. Ši gamyba davė pradžią „ACME Europe“ veiklai.

1996 m. plečiantis „ACME Europe“, įkuriamas padalinys Latvijoje. Šiuo metu „ACME Europe” yra viena iš didžiausių IT aksesuarų ir energiją taupančių lempučių gamintojų Rytų ir Centrinėje Europoje.

1997 m.  „ACME“ veikla išauga – pradedama kompiuterinių dalių prekyba ir platinimas.

1998 m. kompiuterinių dalių prekybos ir platinimo veikla buvo atskirta nuo „ACME“ ir įkurta nauja įmonė „ACME kompiuterių komponentai“ (šiuo metu „ACC Distribution“). Sėkmingai veikiančiai įmonei vietinė rinka greitai tapo per ankšta, todėl buvo nuspręsta veiklą plėsti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: Latvijoje (1998 m.), Estijoje (2005 m.), Gruzijoje (2006 m.), Armėnijoje (2011 m.), Baltarusijoje (2011 m.).

1999 m. vienas žymiausių Lietuvos kino prodiuserių, Žilvinas Naujokas, iš Jungtinių Amerikos Valstijų grįžo turėdamas verslo idėją – platinti filmus. Tų pačių metų pabaigoje kino teatruose buvo parodytas pirmasis filmas „Vampyrai”, kuris ir įamžino įmonės „ACME Film” veiklos pradžią. Iki  2007 m. įmonė valdė kino teatrus: „Senasis trestas” ir „Planeta”. „ACME Film” užsiima didžiausių pasaulyje kino kūrėjų produkcijos platinimu. Augant šalies gyventojų pragyvenimo lygiui ir didėjant kokybiško laisvalaikio poreikiui, Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse pradeda kurtis vis daugiau kino teatrų. Atitinkamai savo veiklą plečia ir „ACME Film“ – įkuriamas padalinys Latvijoje (2004 m.) bei  Estijoje (2007 m.).

2006 m. įkuriama bendrovė „Servisa ICT“, kuri teikia profesionalios kompiuterinės ir IT įrangos, buitinės technikos, namų elektronikos ir telefonų aptarnavimo bei remonto paslaugas. Bendrovės padaliniai veikia Latvijoje, Estijoje ir Gruzijoje.

2007 m. buvo įkurta „ACME Grupei“ priklausanti bendrovė „AVAD Baltic“, kuri tais pačiais metais tapo oficialia „Apple“ produktų platintoja Baltijos šalyse.

2013 m. įsteigta „A Labs“, investuojanti į naujas, perspektyvias įmonių grupės veiklas bei skatinanti jų plėtrą.

ĮSIGIJIMAI

„ACME Grupė“ augo ne tik sėkmingai plečiantis pirmosioms įmonėms, tokioms kaip „ACME Europe“, „ACC Distribution“, „ACME Film“ bei „Servisa ICT“, bet ir įsigyjant kitas perspektyvias įmones.

2001 m. „ACME Grupė“ įsigijo įmonės „Audis“ akcijų. Ši bendrovė teikia produktų pozicionavimo prekybos vietose, stebėjimo ir priežiūros bei su tuo susijusias logistikos paslaugas visose trijose Baltijos šalyse.

2005 m. grupė įsigijo Drąseikių karjero akcijų ir pradėjo plėtoti karjerų verslą.

2014 m. grupė nusipirko įmonės „Agropro“ akcijų. „Agropro“ yra didžiausia pluoštinių kanapių augintoja, perdirbėja ir pardavėja Baltijos šalyse bei didžiausia ekologinių pluoštinių kanapių augintoja Europoje.