Stabiliai ir kryptingai augančias „ACME Grupės“ įmones per visą jų istoriją už sėkmingą veiklą yra įvertinusi tiek verslo bendruomenė, tiek dizaino ir inovacijų profesionalai bei žiniasklaidos atstovai Lietuvoje ir užsienyje. Kasmet savo lentynas tarptautiniais apdovanojimais už produkcijos inovatyvumą ir išskirtinumą papildo net kelios „ACME Grupės“ įmonės.

ACME Europe

 • Photo

  PEANUT Wireless rechargeable mouse

  Už išskirtinį dizainą ir itin patogų bei nesudėtingą valdymą Lietuvos dizaino apdovanojimuose „Geras dizainas 2012“, „Inovacijų prizas 2012“ bei prestižiniuose tarptautiniuose apdovanojimuose „Plus X award 2012“ ir „iF DESIGN AWARD 2013“ apdovanota bevielė įkraunama kompiuterio pelė „PEANUT Wireless rechargeable mouse“.

  peanut_badges

   

 • Photo

  JUNGLE Earphones + organizer

  Už išskirtinį funkcionalumą nacionaliniame dizaino konkurse „Geras dizainas 2013“ apdovanotos mini ausinės „JUNGLE Earphones + organizer“.

  jungle_badges

 • Photo

  PEAK Messenger bag-backpack

  Už išskirtinį dizainą krepšys „Peak“ buvo apdovanotas tarptautiniame dizaino konkurse „iF Product Design Award 2014″.

  peak_badges

 • Photo

  MOON headphones

  Už išskirtinį dizainą ausinės „Moon“ buvo apdovanotos tarptautiniame dizaino konkurse „iF Product Design Award 2014″.

  moon_badges

 • Photo

  DROP Screen cleaner 2 in 1

  Už išskirtinį dizainą ir funkcionalumą ekranų valiklis „Drop“ buvo apdovanotos tarptautiniame dizaino konkurse „iF Product Design Award 2015″. Šis produktas taip pat pelnė apdovanojimą nacionaliniame dizaino konkurse „Geras dizainas 2015“.

  drop_badges

 • Photo

  BAT Bluetooth speaker + one knob control

  Nacionaliniame konkurse „Geras dizainas 2016”, kuris skirtas atrasti ir pažymėti geriausiam dizainui šalyje – Lietuvos įmonių produkcijai ir Lietuvos dizainerių darbams. Šiemet „Gero dizaino Lietuvos dizaino prizas 2016” atiteko „ACME Europe”. Apdovanojimas buvo įteiktas už dizainerio Juliaus Bučelio sukurtą nešiojamą bevielę garso kolonėlę „BAT”.

  bat_badges

ACC Distribution

 • Photo

  Geriausia „Dell“ produkcijos platintoja

  Didžiausia „ACME Grupės“ įmonė „ACC Distribution“, užsiimanti informacinių technologijų, verslo sprendimų, namų elektronikos, programinės įrangos, buitinės ir kitos technikos didmenine prekyba septyniose Europos šalyse, 2012 m. apdovanota kaip „Geriausia Dell produkcijos platintoja“ EMEA regione. 2013 ir 2015 m. įvertinta kaip „Geriausia Dell produkcijos platintoja“ visoje Centrinėje ir Rytų Europoje.